Praca: Kosmetolog, kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kosmetolog, kosmetyczka
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1764
OBOWIĄZKI:

Praca z klientem, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, obsługa urządzeń kosmetycznych, stylizacja paznokci lub rzęs.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: kurs kosmetyczny: mezoterapia igłowa, stylizacja rzęs 1:1,henna brwi i rzęs z regulacją. peelingi chemiczne
Uprawnienia: SZKOENIE - LIPOLIZA INIEKCYJNA
Uprawnienia: stylizacja rzęs metoda 1:1 i objętościowa, peelingi chemiczne, manicure hybrydowy z przedłużaniem paznokci i zdobieniami, mezoterapia igłowa za pomocą rollera i dermapena

Wymagania inne:

Laminacja brwi i rzęs, henna pudrowa, bb glow Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, obsługa urządzeń kosmetycznych: endermologia, kriolipoliza, kombajn kosmetyczny,

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu