Praca: Koordynator ds. pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Koordynator ds. pracowników tymczasowych
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer: StPr/21/1247
OBOWIĄZKI:
wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (zakwaterowanie, wydawanie odzieży roboczej); obsługa pracowników tymczasowych w trakcie zatrudnienia; budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami; przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych procesów; rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Miejsce pracy:

Swarzędz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu