Praca: Koordynator ds. Aplikacji

Pełny etat

Z doświadczeniem zawodowym

Poszukujemy do naszej lokalizacji: Poznań
Koordynator ds. Aplikacji
Kluczowe zadania:
  • Opracowanie strategii i architektury aplikacji
  • Prowadzenie projektów w zakresie wdrożeń nowych rozwiązań aplikacyjnych
  • Zarządzanie procesem utrzymania aplikacji
  • Zarządzanie dostawcami
  • Zarządzanie SLA dla aplikacji Majorel Polska
Wymagania:
  • Zarządzanie projektami
  • Wiedza nt. definiowania SLA dla aplikacji
  • Orientacja na klienta
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i negocjacji
  • Zmysł analityczny
  • Umiejętność zbierania wymagań i zarządzania oczekiwaniami Klienta
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Planowanie strategii w obszarze aplikacji biznesowych (mile widziane)
  • Doświadczenie w programowaniu (mile widziane)
  • Certyfikat Prince2/PMBOK/Agile (mile widziane)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonus roczny
  • Pakietów benefitów
  • Tel. komórkowy, laptop
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji