Praca: Kierownik ds. optymalizacji procesów na europę

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierownik ds. optymalizacji procesów na europę
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1940
OBOWIĄZKI:
Opracowanie i wdrożenie strategii WCM w zakładach produkcyjnych, Zakładowe wsparcie metodologiczne i operacyjne w programie WCM (identyfikacja i eliminacja strat), redukcja kosztów, poprawa wydajności sprzętu, wydajności pracy, bezpieczeństwa, jakości itp. Udział w projektach doskonalenia w zakładach, Opracowanie standardów WCM dla filarów w celu zapewnienia spójności stosowania metodologii w witrynach,Analiza wydajności przemysłowej obiektów, przygotowanie danych porównawczych, Prowadzenie szkoleń / szkoleń z zakresu filarów WCM, metod i narzędzi dla kluczowych kategorii pracowników fabryk, Planowanie i realizacja audytów WCM dla zakładów produkcyjnych,Współpraca z innymi zespołami (Turcja) Unilever SC Global Capability w różnych obszarach wiedzy w celu wsparcia działania fabryk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Biegła znajomość MS Office

Wymagania inne:

umiejętności analityczne; wymagane wykształcenie wyższe - inżynieria/pokrewne. min 1,5 roku doświdczenia na stanowisku kieronwika ds. jakości produkcji. Doświdczenie w: opracowywaniu i wdrażaniu strategii WCM [World Class Manufacturing] w zakładach produkcyjnych., analiza wyników przemysłowych zakładów,Planowanie i realizacja audytów WCM dla zakładów produkcyjnych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 353 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu