Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1770
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie samochodu do jazdy - ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadowaniem, rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku; sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą; prowadzenie dokumentacji jazdy, zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek; wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych, zgodnie z instrukcjąobsługi użytkowanego pojazdu; wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu; utrzymywaniepojazdu w dobrym stanie technicznym; utrzymywanie pojazdu w należytej czystości; przestrzeganie stosowania odpowiednich przerw podczas długotrwałej jazdy; przestrzeganie posiadania obowiązujących dokumentów pojazdu; kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania; planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

umiejętność podejmowania decyzji, dobry stan zdrowia; Umiejętność planowania logistycznego, cierpliwość; przestrzeganie podstawowych zasad moralnych, umiejętność nawiązywania dobrych relacji, poczucie odpowiedzialności, wysoka kultura osobista, chęć do pracy, punktualność, sumienność, pracowitość, dokładność, rzetelność, wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki, praca w zespole, znajomość i stosowanie przepisów prawa o ruchu drogowym, dbanie o powierzone mienie

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu