Praca: Kelnerka

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kelnerka
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0459
OBOWIĄZKI:
przygotwywanie sali restauracji do obsługi kelnerskiej, tj.: przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nkrywanie; udzielanie informacji dotyczących jadłospisów; serwowanie potraw i napojów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

zdolność do szybkiego uczenia się i doszkalnia na kursach zawodowych; gotowość do pracy w nagłych, awaryjnych wypadkach; odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, mile widziana znajmość języka ukraińskiego lub rosysjkiego na poziomie komunikatywnym, wyksztalcenie min. średnie

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu