Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer: StPr/21/0712
OBOWIĄZKI:
Doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów, kasowanie towarów, przeprowadzanie transakcji kasowych, dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów, przyjmowanie zwrotów bądź reklamacji, wystawianie faktur, dbanie o ekspozycje towaru, aktualizacja cen, starać się zapobiegać stratom (np. kontrolować daty ważności towarów, zabezpieczać produkty przed kradzieżą bądź zniszczeniem).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: Handel - obsługa kas fiskalnych
Uprawnienia: doświadczenie - 3 lata (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA

Wymagania inne:

praca na jedną zmianę w godzinach 10-18

Miejsce pracy:

Swarzędz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu