Praca: Inżynier Rozwiązań Microsoft

Inżynier Rozwiązań Microsoft
Miejsce pracy: Poznań
Zadania
  • realizacja wdrożeń zaawansowanych rozwiązań i usług  IT dla klientów biznesowych
  • administracja rozwiązaniami IT dostarczanych w modelu „cloud based”, „on-premises” oraz „Hybrid”
  • przygotowanie projektów technicznych i wycen oferowanych rozwiązań
  • wspieranie inżynierów sprzedaży w zakresie przygotowywania części technicznych do składanych ofert, również podczas spotkań z klientami
  • prowadzenie działań operacyjnych na potrzeby świadczenia usług utrzymaniowych systemów „clodu based” „on-premises” oraz „hybrid”
Masz szansę na rozwój, jeśli:
  • doskonale znasz pod względem technicznym i produktowym rozwiązania Microsoft Cloud (o365, M365, Azure, Intune)
  • potrafisz przeprowadzić analizę środowisk IT pod kątem migracji do usług chmurowych
  • masz doświadczenie w branży IT poparte portfolio wdrożonych projektów
  • znasz metodologię prowadzenia projektów i samodzielnie prowadziłeś projekty IT
  • masz wykształcenie wyższe techniczne (informatyka / telekomunikacja lub pokrewne)
  • dobrze komunikujesz się po angielsku (w mowie i piśmie)
  • masz prawo jazdy kategorii B
Oferujemy
  • pracę w czołowej firmie branży IT w Polsce i ciekawe wyzwania w budowaniu rozwiązań informatycznych
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz doświadczonymi specjalistami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny)