Praca: Introligator (centrum szkolenia wojsk lądowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Introligator (centrum szkolenia wojsk lądowych)
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/2225
OBOWIĄZKI:
- profesjonalna oprawa materiałów drukowanych;- określanie rodzajów opraw i ich elementów składowych,- dobieranie metod i technik wykonywania opraw,- przestrzeganie zasad przygotowania materiałów do wykonywania opraw,- obsługa maszyn i urządzeń introligatorskich,- wykonywanie prac galanteryjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie- ukończone min. zasadnicza szkoła zawodowa lub kurs zawodowy+ pozytywny wynik egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie introligatora galanteryjnego. Doświadczenie w zakresie wykonywania prac introligatorskich artystycznych i ręcznych, rozróżnianie rodzajów i gatunków materiałów używanych do pracy w przygotowaniu materiałów niezbędnych do wykonania zaplanowanych czynności. Wymagana umiejętność obsługi i znajomość urządzeń do introligatorstwa.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu