Praca: Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Główny księgowy
Miejsce pracy: Puszczykowo
Numer: StPr/21/1637
OBOWIĄZKI:
Opis zadań:• kierowanie działem finansowo - księgowym Leśnego Ośrodka Szkoleniowego w Puszczykowie;• rozliczanie i ewidencja kosztów działalności jednostki;• sporządzanie sprawozdań finansowych;• obsługa sprawozdawczości GUS;• prowadzenie spraw związanych z rozliczeniami finansowymi Leśnego Ośrodka Szkoleniowego w Puszczykowie;• sporządzanie rocznych i okresowych planów finansowo – gospodarczych;• sporządzanie deklaracji podatkowych;• sprawowanie kontroli wewnętrznej w zakresie podległych stanowisk, dokumentacji finansowo – gospodarczej i deklaracji podatkowych;• wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego. Szczegółowe zasady rekrutacji: https://www.puszczykowo.lasy.gov.pl/aktualnosci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCH

Wymagania inne:

Minimalne wymagania kwalifikacyjne:• wykształcenie wyższe i minimum 2 letnie doświadczenie lub wykształcenie średnie i minimum 6 letnie doświadczenieWymagania fakultatywne:• ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia;• znajomość prawa bilansowego i podatkowego;• znajomość ustawy o lasach, statutu PGL LP, zasady gospodarki finansowej LP.

Miejsce pracy:

Puszczykowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu