Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Fryzjer
Miejsce pracy: Przeźmierowo
Numer: StPr/21/1397
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnie z życzeniami klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie - 3 lata
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność

Wymagania inne:

przestrzeganie podstawowych zasad moralnych, umiejętność nawiązywania dobrych relacji, poczucie odpowiedzialności, wysoka kultura osobista, chęć do pracy, punktualność, sumienność, pracowitość, dokładność, rzetelność, kreatywność, praca na produktach L’Oreal i Kerastase, fryzjer uniwersalny (damsko-męski), praca na dwie zmiany w godzinach 8-20

Miejsce pracy:

Przeźmierowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu