Praca: Fryzjer męski/barber

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Fryzjer męski/barber
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0419
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie męskie włosów i brody, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, telefoniczne umawianie klientów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: kurs "Barber - nauka zawodu"
Uprawnienia: Kurs fryzjerski Mr. Barber
Uprawnienia: KURS FRYZJERSKI Z ZAKRESU KOLORYZACJI, STRZYŻENIA DAMSKIEGO I MĘSKIEGO ORAZ UPIĘĆ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie fryzjera męskiego, umiejętności posługiwania się brzytwą, podstawowej wiedzy na temat stylizacji fryzur

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu