Praca: Fryzjer damsko-męski

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Fryzjer damsko-męski
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0355
OBOWIĄZKI:
mycie włosów klientów, wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych; doradzanie w wyborze odpowidniej fryzury/uczesania a także pielęgnacji; strzyżenie i modelowanie włosów, koloryzacja włosów, rozjaśnianie, balejaż, dekoloryzacja; przedłużanie i zagęszczanie włosów różnymi metodami; tworzennie fryzur okolicznościowych; przeprowadzanie zbiegów regeneracyjnych, dbałość o czystość w miejscu pracy, golenie brody, koloryzacja brwi henną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

certyfikat, dyplom oraz inny dokument potwierdzajacy nabycie odpowiednich kwalifikacji fryzjerskich; umiejętności fryzjerskie, zdolności manualne, wyobraźnia, zmysł estetyczny, jak również wysoka kultura osobista oraz czystość podczas wykonywania pracy

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu