Praca: Dyrektor sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Dyrektor sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1590
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych. Komunikacja z klientami z zachodu (Państwa: Ukraina, Rosja, Białorus) z tym jest powiązana znajomość języka rosyjskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

Dyrektor sprzedaży będzię otrzymywać premie za rezultat pracy. Polityka firmy HG Elektro, polega na przeprowadzeniu wewnętrznych testów którę pokazują gotowność pracownika do zajmowania dannego stanowiska. Wygania takie jak: Wykształcenia, Znajomość języków, Doświadczenia zawodowe nie są istotne dla Nas. Bierzemy pod uwagę człowieka jako indywidualność.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 715,01 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu