Praca: Drukarz maszyn offsetowych

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Drukarz maszyn offsetowych
Miejsce pracy: Pniewy
Numer: StPr/21/0209
OBOWIĄZKI:
• przezbrajanie i obsługa maszyn drukarskich• stała kontrola procesu drukowania• samodzielny nadzór nad procesem• zapewnienie ciągłości i odpowiedniej wydajności procesu drukowania• dokonywanie konserwacyjnych przeglądów okresowych w zakresie obowiązujących założeń• realizacja założeń wydajnościowych i jakościowych • umiejętności zarządzania grupą podległych pracowników• właściwe dbanie o stan techniczny maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, punktualność
Uprawnienia: odpowiedzialność i niezawodność
Uprawnienia: obsługa maszyny offsetowej

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość techniczna maszyn drukarskich, umiejętność dokonywania napraw z zakresu podstawowej obsługi maszyn drukarskich[Umiejętność 1] : doświadczenie w druku na maszynach drukarskich HEIDELBERG (preferowane modele: XL 106-6+LYYL i XL106-4+L- warunki płacy do uzgodnieniaw zależności od umiejętności kandydata,

Miejsce pracy:

Pniewy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach