Praca: Customer Support Specialist - E-commerce

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Customer Support Specialist - E-commerce
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-26-54298

Naszym Klientem jest firma oferująca produkty premium. W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osób na stanowisko Customer Support w dziale E-commerce.

Główne obowiązki:
  • Profesjonalna obsługa techniczna i sprzedażowa klientów
  • Odpowiadanie na zapytania klientów i wsparcie w procesie zakupów
  • Kontakt poprzez e-mail, chat, telefon
  • Współpraca z partnerami biznesowymi
Wymagania:
  • Znajomość j.niemieckiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość j.angielskiego min. B1
  • Co najmniej 6 miesięczne doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat ( pn-nd)
Informacje dodatkowe:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 4 500- 5 400 PLN brutto/m
  • Satysfakcjonującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pakiet benefitów
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”