Praca: Asystentka/asystent do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystentka/asystent do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/2262
OBOWIĄZKI:
wspomaganie pracy Działu Handlowego; obsługa sklepu internetowego; odbieranie telefonów, odpisywanie na meile i zapytania, udzielanie informacji o stanie zamówienia; tworzenie i monitoring realizacji zamówień od odbiorców oraz do dostawców; wystawianie faktur i innych dokumentów obowiązujących na stanowisku pracy; badanie potrzeb zakupowych potencjalnych klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: komputerowe systemy obsługi sprzedaży
Uprawnienia: SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych

Wymagania inne:

znajomość programu Prestashop będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu