Praca: Asystent kadry zarządzającej/ executive assistant

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystent kadry zarządzającej/ executive assistant
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1165
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie kalendarza spotkań przydzielonych konsultantów, - zarządzanie komunikacją, - profesjonalna i efektywna obsługa rozmów telefonicznych, - przygotowywanie raportów, - zapewnienie wsparcia administracyjnego, - ścisła współpraca z innymi asystentami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: umiejętności interpersonalne
Uprawnienia: JĘZYK ANGIELSKI - BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ

Wymagania inne:

Preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym / customer service.Elastyczność, zdolności adaptacyjne, komunikatywność, zdolności interpersonalne i organizacyjne, proaktywna postawa

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu