Praca: Asystent ds. pozyskiwania funduszy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystent ds. pozyskiwania funduszy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1237
OBOWIĄZKI:
• wstępna analiza i ocena szans wniosków pod kątem otrzymania wsparcia• kontakt z klientem oraz z instytucją finansującą• pozyskiwanie danych i informacji potrzebnych do przygotowania dokumentacji• przygotowanie wniosków o dofinansowanie oraz wraz załącznikami• monitorowanie procesu oceny wniosku• współpraca z jednostkami przydzielającymi środki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy, zdolności analityczne
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFFICE (WORD, EXCEL)

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu