Praca: Administrator IT / Wdrożeniowiec - MES

Raion Software Sp. z o.o.

ul. Główna 10

61-005 Poznań

Oprogramowanie do przemysłu – systemy MES / CMMS / APS

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Administrator IT / Wdrożeniowiec - MES
Miejsce pracy: Poznań

Forma zatrudnienia: Cały etat

Opis stanowiska pracy: Praca w Poznaniu, możliwe wyjazdy do klienta.

Zakres zadań:
  • wdrożenia systemów IT klasy MES, CMMS, APS
  • administracja sieci wewnętrznej
  • administracja i przygotowanie infrastruktury IT
    • realizacje oraz administrowanie projektów MES
    • realizacja prac wdrożeniowych i administracyjnych systemów u klientów
    • instalacja i konfiguracja systemów IT
    • ustawienia sieciowe, testy komunikacyjne, testy aplikacji
    • praca we współpracy z zespołem Developerskim
  • opieka nad produktami Raion MES / Basic MES/ Work Manager
    • ciągłe rozwijanie produktu poprzez utrzymywanie backlogu systemu DevOPS
  • praca na tym stanowisku wiąże się również z wyjazdami do klientów
Wymagania:
  • doświadczenie przy wdrożeniach systemów IT
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień programowania
  • wysoka motywacja do pracy, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnienia systemów klasy MES
  • znajomość branży – systemy MES / SCADA, automatyka przemysłowa
  • znajomość Azure DevOps (TFS) oraz zagadnień związanych z CI i CD
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość pracy przy realizacji zaawansowanych projektów oraz kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • pakiet opieki medycznej,
  • darmowe śniadania i owoce,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazna atmosfera.