Skip links

Praca: Regional Marketing Manager

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Regional Marketing Manager
Miejsce pracy: Poznań
  • Główne zadania:
  • tworzenie strategii i planów marketingowych na rynki zagraniczne,
  • współpraca z kluczowymi partnerami na rynkach zagranicznych,
  • ścisła współpraca z Head of Sales na danym rynku,
  • rekomendowanie i wdrażanie działań marketingowych efektywnie wspierających KPI,
  • zarządzanie aktywnościami marketingowymi u partnerów,
  • dbanie o zapewnienie skutecznej i spójnej komunikacji,
  • tworzenie materiałów BTL na rynki zagraniczne,
  • współorganizowanie targów, konferencji
  • monitoring rynku, analiza konkurencji oraz identyfikacja szans rozwojowych
  • Czego oczekujemy?
  • doskonałej orientacji w narzędziach komunikacji marketingowej,
  • praktycznej wiedzy z obszaru marketingu,
    doświadczenia w marketingu międzynarodowym,
  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania kontaktami z partnerami,
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu,
  • znajomości jęz. angielskiego i hiszpańskiego - warunek konieczny.
  • Co oferujemy
  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • do you speak English? - wspieramy naukę języka angielskiego, ale również włoskiego, hiszpańskiego i chińskiego.
  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik,
  • po pracy chętnie się integrujemy.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami