Praca: Tester Oprogramowania

Aktualnie poszukujemy osoby do realizacji programu Portal 3.0 w Zespole Extranet na stanowisko:
Tester Oprogramowania
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Manualne i automatyczne testowanie oprogramowania – portalu klienckiego.
  • Analiza wymagań, opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych.
  • Tworzenie, wdrażanie i doskonalenie procesów QA w całym cyklu życia produktu.
  • Automatyzacja testów.
  • Analizowanie i raportowanie wyników testów.
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i Product Ownerem.
Poszukiwane kompetencje:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera oprogramowania.
  • Znajomość dobrych praktyk w testowaniu.
  • Praktyczna znajomość podstaw tworzenia testów automatycznych i chęć rozwoju w tym kierunku.
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej oraz tworzenia scenariuszy i przypadków testowych.
  • Doświadczenie w pracy z JIRA/Confluence/MS Teams/Slack.
  • Proaktywność oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość SQL.
  • Doświadczenie w testowaniu API.
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania (certyfikat ISTQB Foundation Level mile widziany).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas trwania projektu czyli do grudnia 2025.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.
  • Nowoczesne biuro z przestrzenią kreatywną.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.