Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/1536
OBOWIĄZKI:
zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym mycie urządzeń kuchennych i dystrybutora do wodysprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej sprzątaczki, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność sprzątania
Uprawnienia: dbałość o czystość
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

praca będzie wykonywana w godzinach wieczornych od 17:00 do 21:00, oraz w godzinach nocnych od 21:00 do 01:00 w zależności od zleceń klientów, mile widziana znajomość języka ukraińskiego na poziomie A1

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu