Praca: Specjalista d/s utrzymania ruchu

Ogłoszenie numer: 2500844, z dnia 2019-06-25

Firma Schnell Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista d/s utrzymania ruchu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rogoźno

Opis stanowiska

  • bieżące oraz prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń,
  • usuwanie bieżących usterek,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad magazynem części zapasowych,
  • tworzenie planów przeglądów,
  • nadzorowanie prac podległych pracowników.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • podstawy z dziedziny budowy maszyn i automatyki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego(dodatkowy atut),
  • zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • samodzielne stanowisko pracy.