Praca: Specjalista ds. szkoleń / Trener wewnętrzny

Specjalista ds. szkoleń / Trener wewnętrzny
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie Pracowników w szkoleniach i rozwoju
  • Współpraca z komórkami merytorycznymi w organizowaniu szkoleń
  • Opracowywanie harmonogramów szkoleń
  • Prowadzenie szkoleń z procesów sprzedaży produktów i szkoleń systemowych: indywidulanych i grupowych
  • Monitorowanie wdrożenia nabytej wiedzy produktowej
  • Prowadzenie i aktualizacja rejestru zrealizowanych szkoleń
Wymagania:
  • Znajomość trendów dotyczących obszaru rozwoju i szkoleń
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w organizacji szkoleń i prowadzeniu projektów rozwojowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Praca hybrydowa lub w pełni zdalna