Praca: Specjalista ds. księgowości majątkowej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. księgowości majątkowej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/0304
OBOWIĄZKI:
• ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych;• ewidencjw nabywania i rozliczania środków trwałych w budowie oraz gotowych środków trwałych;• naliczanie amortyzacji i umorzenia środków trwałych i wartości niematerialnych;• sporządzenie planów amortyzacji na potrzeby Spółki;• rozliczanie nakładów pracy na projekty inwestycyjne;• rozliczanie inwentaryzacji;• sporządzanie sprawozdań i analiz związanych ze stanem i ruchem środków trwałych i wartości niematerialnych zgodnie z MSSF, statystycznych oraz do celów podatkowych;• udział w pracach związanych z aktualizacją obowiązujących dokumentów w zakresie obszaru księgowości majątkowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA PROGRAMÓW MS OFFICE (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wiedza z zakresu rachunkowości finansowej, mile widziana z zakresu MSSF[Umiejętność 1] : doświadczenie w obszarze finansowo-księgowym minimum 3 lata

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu