Praca: Specjalista ds. finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista ds. finansowych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0700
OBOWIĄZKI:
• realizowanie czynności związanych z dokonywaniem płatności i rozliczeń pieniężnych• kontrolowanie zapisów w systemie księgowym w zakresie rozrachunków• księgowanie wyciągów bankowych• monitorowanie należności; windykacja• analiza zobowiązań• zarządzaniem limitami faktoringowymi (klasyczny, odwrotny)- raportowanie (prognoza płatności; pozycja gotówkowa; zamiany w kapitale obrotowym)• nadzór nad pożyczkami udzielonymi/otrzymanymi• współudział w planowaniu bieżących przepływów środków pieniężnych w celu zapewnianie płynności
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 3)

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie z zakresu finansów i rachunkowości, bankowości, ekonomii, min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, dobra znajomość przepisów podatkowych, znajomość programu OPTIMA Comarch. Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność rozwiązywania problemów, otwartość i komunikacja. Mile widziane: znajomość branży budowlanej i/lub produkcyjnej, doświadczenie w strukturach holdingowych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu