Praca: Specjalista do spraw treści

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw treści
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1023
OBOWIĄZKI:
- utworzenie artykułów eksperckich wysokiej jakości z zakresu nowoczesnych technologii IT;- utworzenie artykułów sponsorowanych, tekstów do publikacji w social media, w tym w języku rosyjskim;- utworzenie tekstów reklamowych, opisów produktów z branży IT oraz tekstów na strony internetowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 8)

Wymagania inne:

Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany czas zatrudnienia: 3 lata. Wartość dzieła za 3 lata: 154 800 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie 1 transza to 4300 zł (86h po 50 zł/h).

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu