Praca: Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0989
OBOWIĄZKI:
wg prgoramu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, administracja, prawo lub dotyczące HR
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: chęć do nauki
Uprawnienia: umiejętności analityczne
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: bezkonfliktowość
Uprawnienia: umiejętność pracy z dokumentami, umiejętności analityczne, komunikatywność, pracowitość
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: skrupulatność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (pakiet MS Word i urządzeń biurowych)

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: mile widziana znajomość PŁATNIKA i ENOVA 365

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu