Praca: Samodzielny kucharz - Kucharz zmianowy ala carte

CUCINA-jedna z najlepszych Restauracji w Poznaniu wg. międzynarodowego przewodnika Gault Millau, mieszcząca się w City Park w Poznaniu, poszukuje osób na stanowisko:

Samodzielny kucharz - Kucharz zmianowy ala carte
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne gotowanie
  • Przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami Restauracji
  • Stosowanie systemu HACCP
  • Praca na recepturach
  • Kreatywność
  • Dbałość o wysoki standard obsługi gości

Praca w Poznaniu / woj. wielkopolskie - zapewniamy wsparcie w relokacji.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w Zespole oraz prowadzenie Zespołu w trakcie serwisu
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Dobre wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie. Forma współpracy do ustalenia w trakcie spotkania rekrutacyjnego
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przejrzyste zasady pracy
  • Terminowa wypłata wynagrodzeń
  • Praca na wysokiej jakości produktach
  • Dofinansowanie do programu Multisport