Skip links

Praca: Referent

Oferta przeniesiona do archiwum
Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 39228

Warunki pracy

-praca biurowa wykonywana w siedzibie urzędu,
-praca wykonywanie przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
- toalety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
- drzwi odpowiedniej szerokości,
- konieczność przemieszczania się między budynkami,
- brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym,
narzędzia pracy : komputer, drukarka, niszczarka, kserokopiarka, telefon

Zakres zadań

  • Realizacja zadań związanych z transakcjami wewnątrzwspólnotowymi
  • Obsługa systemów wymiany informacji podatkowych
  • Wymiana informacji podatkowych
  • Analiza informacji dostępnych w ramach wymiany informacji podatkowych, w tym w systemach informatycznych wspomagających wymianę informacji i międzynarodową współpracę w sprawach podatkowych
  • Bieżąca obsługa i analiza informacji podsumowujących VAT–UE
  • Dokonywanie czynności sprawdzających niezastrzeżonych do właściwości rzeczowej innych komórek organizacyjnych
  • Rzetelne i terminowe opracowywanie danych do sprawozdań statystycznych i innych informacji
  • Sporządzanie wniosków o kontrolę w związku z wymianą informacji w zakresie transakcji wewnątrzwspólnotowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi komputera oraz Pakietu Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Rzetelność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe