Skip links

Praca: Pracownik serwisu oprogramowania i komputerów.

Ogłoszenie numer: 2300221, z dnia 2019-02-22

CAD Projekt K&A dwadzieścia pięć lat temu stworzyła grupa pasjonatów grafiki 3D i specjalistycznego oprogramowania komputerowego do projektowania wnętrz.

Nasze unikalne programy, tworzone w środowisku CAD, zapewniły nam pionierstwo w polskiej branży projektowania wnętrz. Młody, profesjonalny i kreatywny zespół CAD Projekt K&A, cały czas czeka jednak na kolejne wyzwania!

Na samym początku zajmowaliśmy się głównie grafiką 3D i animacjami komputerowymi, jednocześnie myśląc o skonstruowaniu programu do projektowania wnętrz. W 1997 roku rozpoczęliśmy pracę nad przełomowym w historii firmy i naszej branży projektem, programem do projektowania kuchni. Pierwsza wersja oprogramowania, które nazwaliśmy CAD Kuchnie, od samego początku znalazła wielu entuzjastów. Przy jej kolejnych aktualizacjach i modyfikacjach, kierowaliśmy się opinią naszych klientów, liczniejszych z roku na rok.

Pracownik serwisu oprogramowania i komputerów.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli Twoją pasją są komputery i rozwiązywanie problemów, masz zmysł techniczny, a jednocześnie dobrze dogadujesz się z ludźmi zapraszamy!

Praca będzie polegać na:

  • przyjmowaniu i rozwiązywaniu zgłoszeń związanych z działaniem i obsługą oprogramowania produkcji CAD Projekt K&A od jego użytkowników (obsługa klienta odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, zdalnie na komputerze klienta lub bezpośrednio w siedzibie firmy);
  • raportowaniu błędów oprogramowania;
  • testowaniu oprogramowania;
  • nadzorze technicznym nad firmowym sprzętem komputerowym;
  • prowadzeniu wsparcia dla pracowników firmy w zakresie IT.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • bardzo dobra znajomość konstrukcji komputera i zagadnień sprzętowych IT;
  • bardzo dobra znajomość rodziny systemów operacyjnych Windows;
  • umiejętność konfiguracji komputera od strony sprzętowej i programowej;
  • wysokie umiejętności analityczne;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji CAD Decor, CAD Kuchnie lub CAD Decor PRO lub innego oprogramowania typu CAD.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • odpowiedzialne i samodzielne zadania;
  • wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • spokojne i przyjazne miejsce pracy;