Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: stpr/23/0882
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu robót budowlanych,- mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska,- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań,- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych,- przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy,- przygotowywanie zaprawy murarskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: wymagana umiejętność szpachlowania, malowania
Uprawnienia: doświadczenie 1 rok

Wymagania inne:

- wymagane doświadczenie zawodowe jako pracownik budowlany 1 rok,- pozostałe warunki pracy do uzgodnienia,ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu robót budowlanych,- mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips, zaprawa murarska,- wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań,- ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia prac przy użyciu taczek, nosiłek do ręcznego transportu cegieł i wózków ręcznych,- przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy,- przygotowywanie zaprawy murarskiej

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach