Skip links

Praca: PHP Developer

PHP Developer
Poznań

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie nowych aplikacji oraz utrzymywanie dotychczasowych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Raportowanie o postępach projektu
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z PHP 5 i/lub PHP 7
  • Znajomość JavaScript, CSS3, HTML5, XHTML oraz SQL
  • Mile wdziana znajomość frameworków Laravel oraz Symfony
OFERUJEMY
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport