Praca: Operator Maszyn CNC

Ogłoszenie numer: 2500872, z dnia 2019-06-25

Firma Schnell Polska sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rogoźno

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dokładność,
  • samodzielność,
  • dbałości o stanowisko pracy,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.