Praca: Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1122
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji fotowoltaicznej; Budowa konstrukcji; Montaż modułów i urządzeń; Okablowanie systemu fotowoltaicznego;Inne prace instalacyjne. Praca w godzinach 08.00-16.00. Znajomość języka angielskiego konieczna do kontaktów z klientami w trakcie wyjazdów służbowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: dokładność, zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na cel, dobra ogranizacja pracy własnej, terminowość
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, znajomość programu Microsoft Office, wykształcenie - specjalista elektrycznych stacji, mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu