Skip links

Praca: Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Placówce Light Branch

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Rozbudowany system adaptacyjny
  • Dofinansowanie do świąt  i wypoczynku
Zobacz co nas motywujedo pracy:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w Placówce Light Branch

miejsce pracy: Poznań, Nr ref.: RKO/046/0219

miejsce pracy: Galeria Posnania - 1 wakat, Galeria Avenida - 1 wakat

Twoje zadania:
  • sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
  • realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
Potrzebne Ci będzie:
  • empatyczne nastawienie do pracy z Klientem
  • motywacja do zdobywania doświadczenia zawodowego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • konsekwencja w realizacji założonych celów
  • pozytywna energia w działaniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • doświadczenie w obsłudze Klienta lub aktywnej sprzedaży
  • otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)