Praca: Młodszy Specjalista ds. Relacji Zewnętrznych

Młodszy Specjalista ds. Relacji Zewnętrznych

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • budowanie pozytywnego wizerunku i realizacja strategii komunikacji zewnętrznej firmy
  • obsługa Biura Prasowego
  • analiza oraz monitorowanie mediów,  trendów rynkowych, kreowanie  innowacyjnych rozwiązań
  • projektowanie oraz aktualizacja treści na stronach www
  • współpraca z interesariuszami np. z partnerami instytucjonalnymi i społecznymi
  • wsparcie dla menadżerów nadzorujących zarządzanie relacjami zewnętrznymi
  • koordynacja współpracy z zespołem komunikacji wewnętrznej i kluczowymi działami firmy
Oczekujemy od Ciebie:
  • min. rocznego doświadczenia w dziale komunikacji, marketingu lub agencji public relations
  • umiejętności tworzenia tekstów prasowych
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki humanistyczne lub ekonomiczne
  • znajomości rynku mediów, a w szczególności  mediów społecznościowych
  • zaawansowanej znajomości MS Office
  • komunikatywnego języka angielskiego (weryfikowany w procesie rekrutacji)
  • wysokorozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole składającym się z osób z doświadczeniem w handlu, konsultingu, a także wdrażaniu nowych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl