Praca: Magister Farmacji

Magister Farmacji
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • sprzedaż produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych w aptece
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe na kierunku farmacja z tytułem magistra farmacji
  • czynne prawo do wykonywania zawodu
  • komunikatywność, empatia i otwartości na codzienną pracę z Pacjentem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • formę zatrudnienia i wymiar etatu dostosowany do preferencji kandydata
  • przyjazną atmosferę pełną wsparcia i życzliwości
  • komfortowe warunki pracy w dobrze wyposażonej aptece
  • szkolenia produktowe, sprzedażowe i ze standardu porady farmaceutycznej
  • pakiet benefitów pozapłacowych