Praca: Koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Koordynator
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/2527
OBOWIĄZKI:
ZARZĄDZANIE PROJEKTEM I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA REALIZACJĘ PROJEKTU ZGODNIE Z JEGO ZAŁOŻENIAMI, ZABEZPIECZANIE CIĄGŁOŚCI ZATRUDNIENIA PRZEZ DOSTARCZANIE WYKWALIFIKOWANYCH ZLECENIOBIORCÓW I KOORDYNOWANIE PRACOWNIKÓW, UTRZYMANIE TRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, PRZYGOTOWYWANIE AKTUALNEJ DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ PRACOWNIKÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: miła aparycja
Uprawnienia: ABC OBSŁUGI KLIENTA

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU EXCEL

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu