Praca: Kontroler finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kontroler finansowy
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0702
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie rocznego budżetu, kontrola jego realizacji i analiza odchyleń Spółki oraz wybranych Spółek Grupy.• Przygotowanie budżetów realizowanych projektów, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń.• Organizowanie cyklicznych procesów monitorowania i prognozowania wyników operacyjnych, finansowych oraz przepływów pieniężnych w Spółkach Grupy.• Analizowanie przyczyn odchyleń od planu oraz wyznaczonych celów Grupy i/lub podległego obszaru, opracowywanie prognoz i prezentacja wniosków w zakresie oceny bieżącej i przyszłej sytuacji ekonomiczno-finansowej Grupy i/lub podległego obszaru w przekroju wyników operacyjnych, finansowych oraz przepływów pieniężnych.• Diagnozowanie obszarów biznesowych Spółek Grupy wymagających zmiany lub poprawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera (pakiet Office)
Uprawnienia: doświadczenie - 5 lat (wymagany staż - lata: 5)

Wymagania inne:

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane specjalizacje: rachunkowość zarządcza, controlling- Min. 5-letnie doświadczenie w dziale controlling, preferowane w spółce o rozproszonej strukturze organizacji lub strukturze holdingowej- Znajomość branży budowlanej, mile widziane doświadczenie przy projektach infrastrukturalnych. - Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu zadań, komunikatywność i nastawienie na współpracę- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków z pracy ze zbiorami danych ) oraz znajomość procesów biznesowych,- Zorientowanie na osiąganie rezultatów w terminie,- otwartość i zdolności komunikacyjne- Mile widziane:znajomość j. angielskiego w stopniu B2, znajomość programów finansowo-księgowych COMARCH

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu