Skip links

Praca: Kontroler Finansowy / Młodszy Kontroler Finansowy

Kontroler Finansowy / Młodszy Kontroler Finansowy

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania
  • tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • kontrola kosztów pod kątem zasadności wystąpienia
  • budowanie business caseów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań
Oczekujemy od Ciebie:
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • dobrej znajomości zagadnień finansowych z zakresu controllingu lub rachunkowości
  • znajomości języka angielskiego
  • biegłej obsługi MS Excel, PowerPoint, SAP
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz rzetelności, samodzielności, systematyczności i terminowości

Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl