Praca: Kierownik projektu robót instalacyjnych HVAC / Chłodnictwo przemysłowe

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik projektu robót instalacyjnych HVAC / Chłodnictwo przemysłowe
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży HVAC / chłodnictwo przemysłowe
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie województwa wielkopolskiego
  • bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji
  • rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu
  • współpraca z kierownikami branż na budowie
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo)
  • min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dofinansowane karty MUTISPORT i pakietu medycznego
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prowadzonego przez FRIZO Sp. z o.o. w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma FRIZO Sp. z o.o.., ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.