Praca: Kierownik Projektu (Budownictwo Mieszkaniowe)

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Zatrudniamy ponad 1000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu (Budownictwo Mieszkaniowe)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 2/2019/KPBM

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się kompleksowym prowadzeniem projektów developerskich w systemie construction management

Do zakresu obowiązków należeć będzie:
  • Analiza techniczna i budżetowa nieruchomości celem przygotowania do ich zakupu
  • Przygotowanie inwestycji, uzyskanie pozwoleń i uzgodnień
  • Nadzór nad pracami projektowymi
  • Przygotowanie harmonogramu, budżetu realizacyjnego i planu zakupów oraz ich wdrożenie
  • Odpowiedzialność za realizację robót budowlanych w uzgodnionym terminie i budżecie
  • Kontraktacja i rozliczanie podwykonawców zewnętrznych i wewnętrznych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Zarządzanie procesami odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie
  • Raportowanie w zakresie budżetu, harmonogramów, rejestru ryzyk
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy (produkcja, projektowanie sprzedaż, marketing)

Praca będzie realizowana w Poznaniu i okolicach

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku  kierownika projektu w firmie generalnego wykonawcy w realizacji budownictwa mieszkaniowego
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Znajomość procesu budowy i regulacji dot. procesów budowlanych
  • Umiejętność harmonogramowania, kosztorysowania i  budżetowania procesów inwestycyjnych, w tym robót budowlanych
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność negocjacji, komunikacji, budowania relacji
Dodatkowym atutem będą:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami, bez ograniczeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Dostęp do pakietu benefitów