Praca: Kierownik lady miesnej

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Kierownik lady miesnej
Miejsce pracy: Kaźmierz
Numer: StPr/21/0246
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy fiskalnej,- dbałość o Klientów, ekspozycję towaru oraz aktualne ceny,- praca na stoisku mięso-wedliny,- koordynowanie pracy współpracowników,- przestrzeganie zasad higieny,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku mięsnym (na ladzie) minimum 2 lata
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

- umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością dalszej współpracy,- wykształcenie bez znaczenia, pracodawcy zależy na doświadczeniu zawodowym na danym stanowisku pracy,- wysokość wynagrodzenia brutto 2.800,00zł + premia,- pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od umiejetności kandydatów,

Miejsce pracy:

Kaźmierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach