Praca: Inżynier procesu specjalnego

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy pracownika na stanowisko:

Inżynier procesu specjalnego
Miejsce pracy: Szamotuły
Opis stanowiska:
  • kontrola jakości i technologii klejenia tapicerskiego i odlewania elastycznych pianek
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • inicjowanie, rozwijanie i wdrażanie projektów związanych z optymalizacją procesów klejenia, odlewania elastycznych pianek PUR
  • współtworzenie i weryfikacja standardów pracy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, technologia chemiczna, inżynieria procesowa)
  • swobodne poruszanie się w programach MS Offie oraz znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność tworzenia dokumentacji: procedur, bilansów, raportów, projektów, schematów
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • inicjatywa w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: znajomość technologii odlewania elastycznych pianek PUR
  • Mile widziane: znajomość technologii klejenia klejami fizycznymi
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo
  • perspektywę wieloletniej współpracy
  • dobrą atmosferę w zespole
  • szkolenia ponoszące kwalifikacje zawodowe
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".