Skip links

Praca: Inżynier budowy

Ogłoszenie numer: 2209804, z dnia 2018-12-20

Euroklimat - generalny wykonawca instalacji sanitarnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • praca w zespole realizującym projekt bezpośrednio na budowie.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • analizę techniczną i ilościową dokumentacji,
  • przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • nadzór nad prowadzonymi pracami przy wsparciu KR,
  • sporządzanie dokumentacji budowy – protokoły, dokumentacja powykonawcza,
  • udział w czynnościach odbiorowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • wiedza techniczna z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, wod.-kan., CO, CT
  • dobra znajomość MSOffice, AutoCad- mile widziana
  • umiejętność pracy zespołowej.