Praca: DevOps Engineer

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

DevOps Engineer
Miejsce pracy: Poznań Nr ref.: DE/POZ/ASZ

Dla firmy informatycznej tworzącej szereg różnorodnych projektów dla swoich zagranicznych klientów szukamy osób na stanowisko DevOps Engineer’a. Firma współpracuje ze startupami, małymi i średnimi firmami (głównie z branży medycznej, life-stylowej i ubezpieczeniowej).

Poszukujemy osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnych technologiach, a ponadto oczekują partnerskiej współpracy, różnorodności projektowej i długofalowego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie infrastruktury projektu i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb
  • Tworzenie potoków CI / CD dla naszych zespołów projektowych
  • Tworzenie dokumentacji dla naszych narzędzi i procesów
  • Pomaganie programistom, klientom i pozostałym firmom w zdobywaniu wiedzy z zakresu DevOps
  • Reagowanie na incydenty w godzinach pracy
  • Opracowywanie i utrzymywanie wewnętrznych narzędzi i wewnętrznych środowisk testowych

Wymagania:

  • Doświadczenie z dostawcami chmury, takimi jak AWS
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Jenkins, ELK Stack, Docker
  • Doświadczenie i praktyczną wiedzę na temat narzędzi Atlassian, takich jak GIT / Bitbucket / Jira / Confluence
  • Znajomość co najmniej jednego języka skryptowego Python, Bash lub inny
  • Co najmniej podstawowa znajomość Kubernetes

Klient oferuje:

  • Stabilne, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie w firmie tworzącej zespół entuzjastów myślących globalnie
  • Współpraca na zasadach B2B
  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub praca z biura w Poznaniu
  • Niekorporacyjna atmosfera
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, przekąski i napoje w biurze
  • Budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne
  • Dogodne warunki: praca w niewielkich pokojach, biuro w centrum miasta, pokój gier, miejsce dla rowerów

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.