Praca: Asystentka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Asystentka medyczna
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1004
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie historię choroby, przekazywanie pacjentom informacje na temat wykonywanego zabiegu, notowanie przebieguwizyty, dbanie o porządek w gabinecie. Praca w godz 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania inne:

wykształcenie może być średnie medyczne policealne lub pomaturalne lub wyższe medyczne

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu