Praca: Asystentka / Higienistka Stomatologiczna

Asystentka / Higienistka Stomatologiczna
Miejsce pracy: Poznań

Denta Care, Poznań ul. Garbary 98-100

Oferujemy Ci:
  • czynną asystę na 4 ręce,
  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach,
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji,
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • grafik, który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • system premiowy,
  • dobrą atmosferę, wsparcie zespołu i sprawną organizację pracy,
  • różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.
Wystarczy, że posiadasz:
  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe,
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej,
  • książeczkę SANEPID,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jeśli nie masz doświadczenia – nie martw się ! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Twoje zadania:
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy,
  • sterylizacja narzędzi i materiałów,
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu,
  • utrzymanie porządku w gabinecie,
  • w przypadku dyplomowanej higienistki- również samodzielne zabiegi higienizacji.